Efsane Savaşları

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma NETMARBLE EMEA
Efsane Savaşları; kendi takımınızı kurarak efsanevi savaşlara katılacağınız keyifli bir rol yapma oyunudur.

Efsane Savaşları; kendi takımınızı kurarak efsanevi savaşlara katılacağınız keyifli bir rol yapma oyunudur.

Her biri farklı yeteneklere sahip karakterlerden oluşan oyunda en iyi oyuncuları seçerek kendi takımınızı kurarak efsanevi savaşlara katılacak ve kendi stratejinizi oluşturarak savaşlarda galip gelmeye çalışacaksınız.

Efsane Savaşları oyununda herkes kendine bir ekip ediniyor fakat hepsi tek bir amaca yönelik yaşıyor. Temel amaç; zirveye çıkmak ve arena'nın kralı olmak.

Oyunun hikayesine biraz değinmek gerekirse, Leyla, Gizli Suikastçiler Birliği tarafından kaçırılır ve ailesinin öldüğüne inandırılarak küçük yaşta bir savaşçı olarak yetiştirilir. Kusursuz bir suikastçi olma yolunda ustasının izinden gitmeye başlayan Leyla'nın kafasında ailesi ile ilgili türlü sorular oluşur. Bu sorular zamanla Leyla'nın birliği sorgulamasına yol açar ve iç hesaplaşmaya gider.

Tam da bu sıralarda kendisine verilen görev Murat ile tanışarak kaderinin değişmesine yol açacaktır.

Asil bir savaşçı soyunun son erkek çocuğu olan Murat, sinsi bir saldırı sonucunda tüm akrabalarını kaybeder. Murat'ın bu amasız gücü düşmanlarına duyduğu intikam ateşinden geliyor. İntikam yemini eden Murat'ın gücünden korkan düşmanları ise kendisini öldürmek için Leyla'yı tutar. Bu iki efsanenin karşılaşmasında hiç beklenmedik bir şey olur ve Murat, Leyla'yı kendisine katılmak için ikna eder. İhanetin bedeli olarak artık Gizli Suikastçiler Birliği bu ikilinin peşine düşer.

Efsane Savaşları indir
DİĞER SÜRÜMLER